حس خوب پدر شدن پس از 10 سال انتظار

نمی دانم اینجا چه اتفاقی برای انسان می افتد. فقط می دانم هر چقدر هم حالت بد باشد وقتی از اینجا قصد رفتن
می کنی با حال خوب می روی.
این خلاصه گفته های مردی است که ۱۰ سال منتظر لمس حس پدر بودن مانده است و اکنون چند روزی است که حس پدرانه اش را در بیمارستان صارم یافته است. آقای عادل ارشدی که چند روز پیش فرزندش پس از ۱۰ سال نازایی به دنیا آمد. به او و به تمام کسانی که آرزویشان در این روزها شکل واقعیت گرفته است و حس پدر و مادر شدن را تجربه می کنند تبریک می گوییم و امروز پای صحبتهای او و همسرش می نشینیم که به گفته خودشان فصل جدیدی از زندگی برایشان آغاز شده است.

الان حال کسی را دارم که بعد از انتظاری طولانی و سپری شدن شبی تاریک، طلوع خورشید را می بینید. به دنیا آمدن بچه برای من حس همان طلوعی را دارد که گرمایش گرمت می کند و نورش امید را در دلت زنده می کند. نمی دانم جو حاکم بر این بیمارستان چگونه است که هر چقدر هم حالت بد باشد با حال خوب از بیمارستان خارج می شوی. حس پدر شدن برای من شبیه هیچ حس دیگری نیست. مرد زمانی که احساس پدر شدن را تجربه می کند تازه می فهمد که بچه در زندگی چه احساس شعف انگیزی را برایش ایجاد می کند. من در حال حاضر این حس را با تمام وجودم احساس می کنم و برای داشتن چنین احساسی از تمام کسانی که من را کمک کرده اند ممنونم. مخصوصا کلیه پرسنل بیمارستان صارم که در مقابل تمام زحمات و فداکاری هایشان تنها می توانم قدردانی کنم و خسته نباشید بگویم.
بیمارستان صارم جزو بهترین خاطرات من در طول زندگی بوده و خواهد بود و به همین دلیل هم از شخص دکتر صارمی به جهت ایجاد چنین مکانی صمیمانه ساسپگزارم. خدا حفظتان کند.
عادل ارشدی

امید تنها چیزی است که باعث می شود به نتیجه برسیم. من اعتراف می کنم که در طول سالهایی که درگیر ناباروری بودم بارها و بارها ناامید
می شدم. چرا که هر چه پیش می رفتم مشکلات جدیدتری به لحاظ جسمی برایم بوجود می آمد و تقریبا از تجربه حس مادر شدن ناامید می شدم. اما انگار ورق زندگی من از زمانی که وارد جزیره صارم شدم به کلی عوض شد. من قبلا در مراکز دیگر IVF کرده بودم اما هر گز نتوانسته بودم به نتیجه دلخواهم یعنی بچه دار شدن برسم. اما اکنون در جزیره صارم این تجربه را دارم و بهترین روزهایم اینجا سپری می شود. صمیمانه و با تمام وجودم از سرکار خانم دکتر سیدی مقدم سپاسگزارم. چون حس مادرانه ام را مدیون ایشان و تیم درمان بیمارستان صارم هستم. از تمام پرسنل بیمارستان از حراست گرفته تا پزشک، ماما، پرستار ، بهیار، خدمات و پرسنل اداری و مخصوصا جناب آقای دکتر صارمی برای مدیریت این مجموعه صمیمانه تشکر می کنم. امیدوارم خداوند پاداش نیت خیرخواهانه شان را به بهترین شکل بدهد.

ارسال یک دیدگاه